Üniversite Birincileri

Home / Üniversite Birincileri

ÜNİVERSİTE BİRİNCİLERİ

Investimate Sanal Yatırım Yarışmasında Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri arasında portföyünü en çok arttırarak MSI GS60 6QE-209 Notebook ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Ökten Yıldız!

Investimate Sanal Yatırım Yarışmasında en çok sayıda öğrencinin katılım gösterdiği 2. üniversite olan İstanbul Üniversitesi öğrencileri arasında portföyünü en çok arttırarak SPK staj ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı İbrahim Selçuk Kalender!

Investimate Sanal Yatırım Yarışmasında en çok sayıda öğrencinin katılım gösterdiği 3. üniversite olan Adnan Menderes Üniversitesi öğrencileri arasında portföyünü en çok arttırarak SPK staj ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Meryem Aydar!

Investimate Sanal Yatırım Yarışmasında en çok sayıda öğrencinin katılım gösterdiği 4. üniversite olan Anadolu Üniversitesi öğrencileri arasında portföyünü en çok arttırarak SPK staj ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Salim Kocaarslan!

Investimate Sanal Yatırım Yarışmasında en çok sayıda öğrencinin katılım gösterdiği 5. üniversite olan Marmara Üniversitesi öğrencileri arasında portföyünü en çok arttırarak SPK staj ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Mahsun Çalışkan!

Investimate Sanal Yatırım Yarışmasında en çok sayıda öğrencinin katılım gösterdiği 6. üniversite olan Sakarya Üniversitesi öğrencileri arasında portföyünü en çok arttırarak SPK staj ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Eda Maçka!

Investimate Sanal Yatırım Yarışmasında en çok sayıda öğrencinin katılım gösterdiği 7. üniversite olan İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencileri arasında portföyünü en çok arttırarak TSPB eğitim ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Hüseyin Aydın!

Investimate Sanal Yatırım Yarışmasında en çok sayıda öğrencinin katılım gösterdiği 8. üniversite olan Bilgi Üniversitesi öğrencileri arasında portföyünü en çok arttırarak TSPB eğitim ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Sadri Yılmaz!

Investimate Sanal Yatırım Yarışmasında en çok sayıda öğrencinin katılım gösterdiği 9. üniversite olan Orta Doğu Teknik Üniversitesi öğrencileri arasında portföyünü en çok arttırarak TSPB eğitim ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Halil İbrahim Yavuz!

Ödüllerimiz, 4 Mayıs 2016 tarihinde saat 11.00’de, BÜMED’de gerçekleştirilen final töreninde verilmiştir.                                      

Start typing and press Enter to search