Haftanın Birincileri

Home / Haftanın Birincileri

HAFTANIN BİRİNCİLERİ

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda birinci haftanın portföyünü en yüksek oranda arttırarak Reeder Tablet ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı İstanbul Üniversitesi’nden Muhammet Kuşca!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda ikinci haftanın portföyünü en yüksek oranda arttırarak Reeder Tablet ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Ege Üniversitesi’nden Melih Kotan!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda üçüncü haftanın portföyünü en yüksek oranda arttırarak Reeder Tablet ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı MEF Üniversitesi’nden Efe Mert Yılmaz!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda dördüncü haftanın portföyünü en yüksek oranda arttırarak Reeder Tablet ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Sadri Yılmaz!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda beşinci haftanın portföyünü en yüksek oranda arttırarak Reeder Tablet ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Boğaziçi Üniversitesi’nden Ömer Umut Başdemir!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda altıncı haftanın portföyünü en yüksek oranda arttırarak Reeder Tablet ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Adnan Menderes Üniversitesi’nden Sibel Erocağı!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda yedinci haftanın portföyünü en yüksek oranda arttırarak Reeder Tablet ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Boğaziçi Üniversitesi’nden Nafiz Başaran!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda sekizinci haftanın portföyünü en yüksek oranda arttırarak Reeder Tablet ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Adnan Menderes Üniversitesi’nden Bilgehan Ergin!

Ödüllerimiz, 4 Mayıs 2016 tarihinde saat 11.00’de, BÜMED’de gerçekleştirilen final töreninde takdim edilmiştir.                         

Start typing and press Enter to search