Haftanın Birincileri

Home / Haftanın Birincileri

HAFTANIN BİRİNCİLERİ

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda ilk haftanın portföyünü en çok arttırarak Vestel Venüs ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Hacettepe Üniversitesinden Ayşe KIYIK!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda 2. haftanın portföyünü en çok arttırarak Vestel Venüs ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Uludağ Üniversitesinden Fatih İNCEGÜL!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda 3. haftanın portföyünü en çok arttırarak Vestel Venüs ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Boğaziçi Üniversitesinden Cem SEBZECİ!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda 4. haftanın portföyünü en çok arttırarak Vestel Venüs ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Boğaziçi Üniversitesinden Cem ÖZTÜRK!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda 5. haftanın portföyünü en çok arttırarak Vestel Venüs ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Marmara Üniversitesinden Fahrettin KARABIYIK!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda 6. haftanın portföyünü en çok arttırarak Vestel Venüs ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Özyeğin Üniversitesinden Oğulcan CEVİZOĞLU!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda 7. haftanın portföyünü en çok arttırarak Vestel Venüs ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Anadolu Üniversitesinden Kemal Erhan METİNOĞLU!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda 8. haftanın portföyünü en çok arttırarak Vestel Venüs ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Boğaziçi Üniversitesinden Kemal ÖZDEMİR!

Ödüllerimiz, 14 Mayıs 2015 tarihinde saat 14.00’da Fuat Paşa Yalısında gerçekleştirilen final töreninde takdim edilmiştir.                                      

Start typing and press Enter to search