Haftanın Birincileri

Home / Haftanın Birincileri

HAFTANIN BİRİNCİLERİ

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda birinci haftanın portföyünü en yüksek oranda artırarak TSPB eğitim ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı İstanbul Üniversitesi’nden Muhammed Mücahit Soysal!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda ikinci haftanın portföyünü en yüksek oranda artırarak TSPB eğitim ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Yeditepe Üniversitesi’nden Ali Açıksarı!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda üçüncü haftanın portföyünü en yüksek oranda artırarak TSPB eğitim ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Boğaziçi Üniversitesi’nden Musa Sarıot!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda dördüncü haftanın portföyünü en yüksek oranda artırarak Reeder Tablet ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Bilkent Üniversitesi’nden Günal Özdoğan!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda beşinci haftanın portföyünü en yüksek oranda artırarak Reeder Tablet ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Hüseyin Erkuş!

Investimate Sanal Yatırım Yarışması’nda altıncı haftanın portföyünü en yüksek oranda artırarak Reeder Tablet ödülünü almaya hak kazanan yarışmacısı Boğaziçi Üniversitesi’nden Cem Sebzeci!

Start typing and press Enter to search