HAKKIMIZDA

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü

1953 yılında Robert Koleji bünyesinde “İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti” adı altında kurulduktan sonra 1975’de “İşletme Kulübü” ve 1990 yılında “İşletme ve Ekonomi Kulübü” olarak anılmaya başladık.

Üniversiteleri ”Kariyer Günleri” kavramıyla tanıştıran, yenilikçi ve öncü olmayı her daim öncelik edinmiş bir öğrenci kulübü olarak bu yıl da birçok alanda faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.

Ekonomi, Finans, Satış, Pazarlama, Reklamcılık, İnsan Kaynakları, Kariyer, Danışmanlık alanlarında yapacağımız etkinlik ve eğitimlerimizle öğrencilerin gelişimine ortak olacak, şirketlerle birlikte düzenleyeceğimiz case ve workshop’larla kariyerlerine üniversiteden yön vermelerini sağlayacağız.

Bu yıl da Investimate Sanal Yatırım Yarışması, Brandmarker Reklamcılık ve Pazarlama Yarışması, Enterprize Girişimcilik Yarışması gibi marka aktivitelerimizin yanına Finance-Audit Case Kamp, FMCG Case Kamp ve Sales Challenge’ı ekliyoruz.

1953’ten bu yana her yıl olduğu gibi bu yıl da, değişime ve gelişime açık yapımızla üniversite kulüpleri arasındaki öncü kimliğimizi koruyacağız.

Ayrıntılı bilgi için: buik.net

Start typing and press Enter to search